Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie seruri hemotest

Număr anunț
DA20399259
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
MEDICAL LOGISTIC PARTNER SRL (CUI RO23100696)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,70 RON
Valoare atribuită
89,70 RON
Data publicării
21.05.2018 13:24
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,70 RON

din 89,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.