Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemod Solu 500mg*1fl pulb+1f solv.sol.inj/perf (METHYLPREDNISOLONUM) - 7460
- Număr anunț
- DA20396269
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 449,60 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:43
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449,60 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro