Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica 2 straturi-rola mica.
- Număr anunț
- DA20367743
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- BAKTER CHEMIE SRL (CUI ro30044513)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 09:31
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro