Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet pompa submersibila

Număr anunț
DA20404830
Autoritate contractantă
COMUNA VIDRA (CUI 4297649)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.625,60 RON
Valoare atribuită
10.625,60 RON
Data publicării
22.05.2018 09:01
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.625,60 RON

din 10.625,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.