Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de executie gard de împrejmuire zona Monument, din comuna Sadova, judeţul Suceava

Număr anunț
DA20403372
Autoritate contractantă
COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA SUCEAVA) (CUI 4326779)
Furnizor / câștigător
IULI COX S.R.L. (CUI RO35637120)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.05.2018 18:53
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 19:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.