Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate - Ref.nr.MBRDSI 13503/09.05.2018 SC CLEVER INTERPOWER SRL

Număr anunț
DA20401664
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,88 RON
Valoare finală
428,40 RON
Data publicării
21.05.2018 14:55
Data finalizării
21.05.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.