Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Conuri de semnalizare
- Număr anunț
- DA20379948
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA FUTURE TECHONOLOGY (CUI 32598515)
- Cod CPV
- 34928460-0 · Conuri de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,32 RON
- Valoare finală
- 403,32 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 08:46
- Data finalizării
- 22.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.