Atribuită Cumpărare directă

Produse de papetarie - Hartie copiator A4 80g 500coli/top

Număr anunț
DA36255356
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.660,05 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660,05 RON