Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii pentru realizarea lucrarilor sistematice de cadastru pe sectoare cadastral
- Număr anunț
- DA20406014
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- SCHIŢE MĂSURĂTORI S.R.L. (CUI RO28017916)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.996 RON
- Valoare atribuită
- 129.996 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 09:43
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.996 RON
din 129.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro