Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cadastru general conform OUG 35/2016. Intocmire documentatie cadastrala a imobilelor sit
- Număr anunț
- DA20401131
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRASESTI (CONSILIUL LOCAL ANDRASESTI) (CUI 4231636)
- Furnizor / câștigător
- SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI RO14886862)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.041,84 RON
- Valoare atribuită
- 53.041,84 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 14:32
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.041,84 RON
din 53.041,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro