Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bicicleta city bike
- Număr anunț
- DA20408307
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI (CUI 29094070)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,18 RON
- Valoare atribuită
- 672,18 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:51
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,18 RON
din 672,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro