Ofertă acceptată Cumpărare directă

Single channel pipettes 100 - 1000 µl

Număr anunț
DA20405214
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
Cod CPV
38437100-8 · Pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,31 RON
Valoare atribuită
880,31 RON
Data publicării
22.05.2018 09:17
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,31 RON

din 880,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.