Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Fit, Mesh Negru

Număr anunț
DA20387197
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE SERVICII PUBLICE PLOIESTI (CUI RO1343872)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39111000-3 · Scaune (locuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,25 RON
Valoare atribuită
151,25 RON
Data publicării
18.05.2018 12:58
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,25 RON

din 151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.