Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere gard viu CIAPV Rachitoasa

Număr anunț
DA20405753
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,25 RON
Valoare atribuită
314,25 RON
Data publicării
22.05.2018 09:36
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,25 RON

din 314,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.