Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAME FOTO 50X70
- Număr anunț
- DA20403283
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39298100-8 · Rame pentru fotografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.678,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.678,99 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 17:52
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.678,99 RON
din 1.678,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro