Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare cupe si plachete tip mapa catifea
- Număr anunț
- DA20379421
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.159,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.159,06 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 08:10
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.159,06 RON
din 1.159,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro