Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii internet

Număr anunț
DA20407392
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLORILOR" CUMPANA (CUI 28037891)
Furnizor / câștigător
NOVA COMMUNICATION SRL (CUI RO18699999)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
998,40 RON
Valoare atribuită
998,40 RON
Data publicării
22.05.2018 10:23
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

998,40 RON

din 998,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.