Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie ciment
- Număr anunț
- DA20396607
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI BOTOSANI (CUI 10854132)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
- Cod CPV
- 44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,10 RON
- Valoare atribuită
- 168,10 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 11:54
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,10 RON
din 168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro