Ofertă refuzată Cumpărare directă

robinet coltar cap ceramic 1/2 1/2

Număr anunț
DA20380441
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ANACLEO SRL (CUI 26453790)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,04 RON
Valoare finală
131,04 RON
Data publicării
18.05.2018 09:05
Data finalizării
22.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.