Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale de constructii
- Număr anunț
- DA20370976
- Autoritate contractantă
- Comuna Meresti (CUI 4246246)
- Furnizor / câștigător
- SAZY MESTER SRL (CUI RO17152291)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81,51 RON
- Valoare finală
- 81,51 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 11:23
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.