Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de sonorizare ;Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport
- Număr anunț
- DA20413889
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
- Furnizor / câștigător
- ILIE ISPAS SOCIETATE IN NUME COLECTIV (CUI RO3491433)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.421,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.421,85 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:53
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.421,85 RON
din 1.421,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro