Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scule auto

Număr anunț
DA20379359
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
Cod CPV
42650000-7 · Unelte manuale pneumatice sau cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.279,80 RON
Valoare atribuită
3.279,80 RON
Data publicării
18.05.2018 08:03
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.279,80 RON

din 3.279,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.