Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare program de contabilitate Sistem Informatic Integrat Financiar - Contabil "eXpert bugetar"

Număr anunț
DA20397332
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
48440000-4 · Pachete software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
21.05.2018 12:20
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.