Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferastrau STIHL MS 271

Număr anunț
DA20397684
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.841 RON
Valoare atribuită
1.841 RON
Data publicării
21.05.2018 12:32
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841 RON

din 1.841 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.