Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta la centrale termice
- Număr anunț
- DA20397444
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- CARION SRL (CUI RO14821677)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 12:24
- Termen limită
- 26.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro