Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Kaspersky antivirus 5 utilizatori 1an renew

Număr anunț
DA20402163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN (CUI 21103360)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,87 RON
Valoare atribuită
163,87 RON
Data publicării
21.05.2018 15:18
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,87 RON

din 163,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.