Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVER TOWER DELL POWER EDGE T30 CU SOFTWARE

Număr anunț
DA20397064
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.228 RON
Valoare atribuită
10.228 RON
Data publicării
21.05.2018 12:11
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.228 RON

din 10.228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.