Ofertă refuzată Cumpărare directă

Licenta Bitdefender Internet Security 2018

Număr anunț
DA20044691
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
SMART INTEGRATED SOLUTIONS SRL (CUI RO32288530)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
12.04.2018 13:59
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.