Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare Opel Movano cu nr. de inmatriculare CT17YND apartinand Primariei Independenta

Număr anunț
DA20400880
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.564,59 RON
Valoare atribuită
2.564,59 RON
Data publicării
21.05.2018 14:22
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.564,59 RON

din 2.564,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.