Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet preparate din carne -Scoala Gimnaziala ,,Hadrian Daicoviciu ''Orastioara de Sus

Număr anunț
DA20411418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HADRIAN DAICOVICIU ORASTIOARA DE SUS (CUI 29066720)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,10 RON
Valoare atribuită
228,10 RON
Data publicării
22.05.2018 12:32
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,10 RON

din 228,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.