Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii cazare Atena 14 iunie-15 iunie 2018
- Număr anunț
- DA20409531
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
- Furnizor / câștigător
- GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare finală
- 1.170 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:31
- Data finalizării
- 22.05.2018 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.