Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de catering tip cina, data 22.05.2018, Tulcea

Număr anunț
DA20403336
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.304,90 RON
Valoare atribuită
2.304,90 RON
Data publicării
21.05.2018 18:24
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 18:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.304,90 RON

din 2.304,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.