Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu organizare eveniment - Intalnire de lucru a CM POR, 23-24.05.2018

Număr anunț
DA20403323
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
55120000-7 · Servicii de reuniuni si conferinte organizate la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.896,96 RON
Valoare atribuită
39.896,96 RON
Data publicării
21.05.2018 18:19
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 18:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.896,96 RON

din 39.896,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.