Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE DE MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA20412407
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA POPESTI (CUI 15651961)
Furnizor / câștigător
MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
22.05.2018 13:05
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 19:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.