Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIGIDER MINIBAR

Număr anunț
DA20412056
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,17 RON
Valoare atribuită
324,17 RON
Data publicării
22.05.2018 12:54
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,17 RON

din 324,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.