Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza pentru tronsonul III B la Filarmonica "Moldova" Iasi

Număr anunț
DA20408871
Autoritate contractantă
FILARMONICA MOLDOVA IASI (CUI 4540119)
Furnizor / câștigător
ROMOLD SRL (CUI 10946619)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.636,40 RON
Valoare atribuită
86.636,40 RON
Data publicării
22.05.2018 11:09
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.636,40 RON

din 86.636,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.