Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Mitsubishi MSZ-DM35 Inve

Număr anunț
DA20400637
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.084,02 RON
Valoare atribuită
4.084,02 RON
Data publicării
21.05.2018 14:13
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.084,02 RON

din 4.084,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.