Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat VORTEX A1818FA, 18000BTU/h, A++/A+, alb+serviciu instalare

Număr anunț
DA20394752
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,20 RON
Valoare atribuită
10.504,15 RON
Data publicării
21.05.2018 10:55
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 17:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,15 RON

din 10.504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.