Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de printare-copiere-scanare

Număr anunț
DA20410564
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.880 RON
Valoare atribuită
53.880 RON
Data publicării
22.05.2018 12:04
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.880 RON

din 53.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.