Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACHIZITIE VOUCHERE VACANTA
- Număr anunț
- DA20367553
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.350 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 09:24
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,01 RON
din 300.350 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 300.349,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.