Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner si refill toner imprimanta CRPC GALATI

Număr anunț
DA20402381
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GALATI (CUI 22208054)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.045,42 RON
Valoare atribuită
1.045,42 RON
Data publicării
21.05.2018 15:29
Termen limită
26.05.2018 17:00
Data finalizării
21.05.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045,42 RON

din 1.045,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.