Atribuită Cumpărare directă

Manual Hoteluri și Restaurante

Număr anunț
DA36258023
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MUNICIPIUL ONESTI (CUI 7890933)
Furnizor / câștigător
XMEDITOR ADVERTISING S.R.L. (CUI 25944519)
Cod CPV
22473000-6 · Manuale tehnice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
628,58 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,58 RON