Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere fantana arteziana din parcul din Sinmartin
- Număr anunț
- DA20375164
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- BLOCVEST SRL (CUI 21054380)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:56
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.100 RON
din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro