Atribuită Cumpărare directă

MASINA DEGRESAT VASE MARI PROFESIONALA

Număr anunț
DA36258124
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
Cod CPV
42959000-3 · Masini de spalat vasele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.814,29 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.814,29 RON