Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de reparare si intretinere echipamente, consumabile

Număr anunț
DA20425830
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ialomita (CUI 4232054)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,22 RON
Valoare atribuită
1.462,22 RON
Data publicării
23.05.2018 12:27
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,22 RON

din 1.462,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.