Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kiwi

Număr anunț
DA20423577
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 34 BRASOV (CUI 29379051)
Furnizor / câștigător
ESPINOSO COMPANY S.R.L. (CUI RO7646042)
Cod CPV
03222118-3 · Kiwi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
96 RON
Data publicării
23.05.2018 11:16
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96 RON

din 96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.