Ofertă acceptată Cumpărare directă

papetarie birotiuca

Număr anunț
DA20423142
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ `GEORGE POPA` (CUI 17493450)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,77 RON
Valoare atribuită
682,77 RON
Data publicării
23.05.2018 11:03
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,77 RON

din 682,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.