Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn foc rasinos

Număr anunț
DA20419594
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA COMUNEI CIOCANESTI) (CUI 14953600)
Furnizor / câștigător
MOISEFLAR SRL (CUI 11836045)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.520 RON
Valoare atribuită
3.520 RON
Data publicării
23.05.2018 09:00
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.520 RON

din 3.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.