Atribuită Cumpărare directă

Sistem bariera automata deschidere cu telecomanda

Număr anunț
DA36258783
Autoritate contractantă
Comuna Dumbrava-Judetul Prahova (CUI 2843329)
Furnizor / câștigător
IMPOR GROUP S.R.L. (CUI 48366082)
Cod CPV
45233280-5 · Instalare de bariere rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.916,98 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.916,98 RON