Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei amestec motor

Număr anunț
DA20417011
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 4344473)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,95 RON
Valoare atribuită
23,95 RON
Data publicării
22.05.2018 15:36
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,95 RON

din 23,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.